Projekty

Jesteśmy inicjatorem wydarzeń, których kluczowym założeniem jest wykorzystanie elementów tańca, teatru oraz elementów z pogranicza sztuki performatywnej. Głównym celem naszych przedsięwzięć jest aktywizacja lokalnej społeczności, podnoszenie kompetencji odbiorczych w zakresie szeroko rozumianej sztuki interdyscyplinarnej, jak również ukazywanie aktywności artystycznej jako narzędzia do autokreacji, swobodnego wyrażania siebie, podążania za własnymi potrzebami, wykraczającej poza komercyjne aspekty sztuki oraz typową edukację artystyczną. Wydarzenia kreowane są z myślą o wszystkich grupach odbiorczych i środowiskowych.


W trakcie naszej dotychczasowej działalności zrealizowaliśmy takie projekty jak "Latający Dom Kultury"; 7 edycji Rodzinnego Pikniku Artystycznego "Piraci na Zdrowiu"; "Wilki i Koźlęta"; "Raz.Dwa.Trzy Babajaga patrzy" i inne...

Wiecej informacji znajdziecie poniżej.

2017


Przed nami 5 edycja Latającego Domu Kultury, który po raz kolejny dostał wsparcie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Miasta Łódź. Zapraszamy na najbliższe lądowania i do wspólnej zabawy.

Latający dom kultury plakat

2016
2015