O piracie Buciorze, który zgubił skarb

Ahoj marynarze! Rozpoczyna się piracka przygoda! Każdy kto żyw niechaj wejdzie na statek, aby pomóc piratom odnaleźć zakopany skarb!


Nasz spektakl dla dzieci to niezapomniana, morska przygoda z lekko ciamajdowatym piratem Buciorem oraz jego groźnym na pierwszy rzut oka kompanem Kapitanem Hakiem. Korsarze-podróżnicy z początku nie darzą się sympatią i rywalizują, ale na skutek wielu zaskakujących zdarzeń i okoliczności zaprzyjaźnią się i wspólnie decydują odnaleźć zaginione złoto. Przyjdzie im walczyć ze sztormem, rekinami, morskimi falami i sobą nawzajem. Nasi poszukiwacze przygód pokonują przeciwności losu, by nauczyć się, że skarb wcale nie jest najważniejszy ale, że najcenniejsza jest prawdziwa przyjaźń, wzajemne wsparcie i uczciwość.

Podczas spektaklu aktorzy wciągną dzieci w zabawę, by mogły uczestniczyć wraz z nimi w tej wspaniałej przygodzie. Widowisko przeplecione jest piosenkami i skeczami, które nie pozwolą się naszym małym widzom nudzić. Tworzymy bajki dla dzieci, które angażują i uczą dzieci. Teatr to dla dzieci świetna atrakcja pobudzająca wyobraźnię i kreatywność.


TEATR FORM.ART I TEATR DOM ZAPRASZA NA SPEKTAKL!

SZCZEGÓŁY NIEBAWEM
Piotrkowska 243

Zarezerwuj miejsce na najbliższy spektakl!