Gdzie jest Mikołaj?

Interaktywne przedstawienie gwiazdkowe

Niezwykłe i pełne humoru interaktywne widowisko dla dzieci. Renifer Olaf i Śnieżynka, bohaterowie bajki, są w trakcie burzliwych przygotowań świątecznych. On - pesymista i burczymucha, ona - żywiołowa i zawsze uśmiechnięta. Niespodziewanie stają przed nie lada wyzwaniem - muszą połączyć swoje siły, by uratować Boże Narodzenie i odnaleźć Świętego Mikołaja, który utknął gdzieś pod Kutnem. Gwiazdka stoi pod wielkim znakiem zapytania. Czy uda im się w porę odnaleźć Świętego Mikołaja? Czy dzieci dostaną prezenty w tym roku nim będzie za późno? Wszystko w ich rękach!


Dzięki tej inscenizacji z pewnością każdemu widzowi udzieli się świąteczna, magiczna atmosfera. Bohaterowie wciągną nas w wir świątecznej przygody. Obok głównych wątków prezentowanej historii, specjalnie z myślą o najmłodszych odbiorcach, w spektaklu pojawią się rozmaite konkursy, wesołe piosenki do wspólnego odśpiewania oraz układy taneczne sprzyjające wybudowaniu niezwykle pozytywnej atmosfery.

W trakcie trwania przedstawienia, aktorzy angażują i porywają w swoje działania również publiczność, dzięki czemu inscenizacja nabiera charakteru interaktywnego. Co więcej, dzieci okazują się nieocenionymi pomocnikami, bo tylko dzięki nim Renifer Olaf i Śnieżynka zdołają odnaleźć Mikołaja i uratować Święta.

Gdzie jest Mikołaj? to muzyczne widowisko dla najmłodszych, pełne gier i konkursów, które bawi, uczy oraz pokazuje, jak ważna jest przyjaźń oraz współpraca.


Scenariusz : Stefan Szulc

Reżyseria: Kamil Kuligowski

Muzyka i teksty piosenek: Michał Makulski

Scenografia i kostiumy: Barbara Wójcik-Wiktorowicz

Obsada: Klaudia Kręcisz / Marzena Budrewicz

Kamil Kuligowski

Krzysztof Nowak